Niniejszym informuję, że administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Ewelina Badura, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Ewelina Badura Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą ul. Gliniana 23, 30-732 Kraków.

Ponadto, informuję, że Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelarię w celu przygotowania odpowiedzi na pytania przesłane poprzez formularz kontaktowy, na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Państwa dane będą przetwarzane do chwili udzielenia odpowiedzi na zadane przez Państwa pytania.

Przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do dotyczących Państwa danych osobowych, prawo do ich usunięcia, sprostowania oraz ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu, a także prawo do przenoszenia danych osobowych.

Przysługuje także Państwu prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody przed jej cofnięciem.

Ponadto, przysługuje także Państwu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych z siedzibą ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi.